Karabağlar Masaj Erda

Karabağlar masaj uygulaması birçok kategoriye ayrılmaktadır. Ülkelerin kültürlerine göre fazlası ile farklılık gösteriyor. Yapılan uygulamalar ve teknikler değişik olsa bile aslında hepsinin ortak amacı insanlara yardım etmek ve insanlara kendini iyi hissettirmektir. Bu nedenle de sık sık başvurulabilir, talep edilebilir bir uygulamadır.

Karabağlar mutlu son hamam

Sert uygulamalardan hoşlanan kişiler Japonya’nın ünlü bir uygulaması olan Shiatsu tavsiye edilmektedir.

Shiatsu uygulaması oldukça iyi gelen bir uygulamadır. Ancak yapılış aşaması diğer alternatiflerine göre daha sert ve zordur. Kişi sert bir zemin üzerine yatırılır.

Karabağlar hamam sauna

Neredeyse iki saat süren sert baskı hareketleri kişi üzerine uygulanır. Elbette etkisi oldukça büyük ve pozitiftir. Karabağlar masaj . Ancak kişi o anda sert bir uygulamaya maruz kaldığı için ileride kas ağrıları çekebilir. Bu ağrılar kısa sürelidir ve faydalarının yanında görünmez sayılır.

çeşitlerinden bir diğeri de Thai adı verilen uygulamalardır. Thai uygulaması da Tayland ülkesinin geleneksel bir uygulamasıdır. Bu uygulama da serttir ancak Shiatsu daha sert ve ağırdır. Thai esnasında yarı sert zemin kullanılır. Uygulamaya destek olsun diye çeşitli yağlar tercih edilir.