İzmir Çiğli Masöz Bayan Medi̇ha

İzmir çiğli masöz bayan Eğer çoğunlukla vücudunuzda ağrılar hissediyorsanız, rahatlamaya ihtiyacınız varsa, hayatın vermiş olduğu stresten kurtulmak istiyorsanız, zihninizi rahatlatmak, modunuzu yükseltmek, yıpranmış kaslarınızı onarmak, acı çeken tendonlarınızın ağrılarını dindirmek istiyorsanız bunların çaresini iyi bir masaj tedavisi yaptırarak bulabilirsiniz. Aşırı zedelenmeyle başlayan bir yerininiz var ise sizlere ileride daha büyük sorunlar aşmadan tedavisine hemen başlamanız önerilir. Eğer çok stresli bulunduğun bir dönemde düzenli masaj yaptırmanız tavsiye edilir.

Bu tedavi yöntemi yüz ve kafa derisine yapılan tedavi olarak karşımıza çıkar. İzmir masöz bayan Çakra dengesini sağlamak için tedaviye başlanır. İzmir çiğli masöz bayan . Sıradan yüz ovalamasıyla başlayarak hızlı bir ağrı kesici spa tedavi yöntemiyle devam edebiliriz. Bu yöntem günün bütün yorgunluğunu ve stresini atlatmanıza olanak sağlar.

yapan kişi 10 dk. Sihirli dokunuşlarla hastayı tedavi etmeye çalışır. Bu yöntemde alın ve şakak bölgesine kremler ve nemlendiriciler sürerek parmak uçlarımızla daireler çizerek tedavi uygulanır. Aynı hareketlerin yapımına devam ederken 6. Çakrası yani alnın tam orta bölgesine yapılarak gerginlik azaltılır. Burundaki tıkanıklığı geçirmek için, parmaklarımızla burun köprüsünden şakaklara baskı yaparak ovalanır.